TUVALET AÇMA

Tuvalet açma; Tuvalet Tıkanıklık Açma, Tuvaletlerimiz hatalı kullanma sonucu ve düzensiz temizlenmediğinden dolayı tıkanma sorunu sıkça görülebilir. Fazla kullanılan tuvalet kağıdı atılmaması gereken çocuk bezi, sigara izmariti, evcil hayvan ve çocukların plastik oyuncak gibi ürünler ya da temizlikten sonra kovanın içinde kalan suyu boşaltırken içinde bez unutulup içine düşmesi tuvalet tıkanıklık sorunları yaşatabilir.

TUVALET AÇMA KAYSERİ

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kayseri, Tıkanan tuvaletleri açmak için öncelikle vanayı sadece 1 kere çekmemiz gerekir. Eğer 2 3 kere çevirirseniz tuvaletin içinde fazla su birikir ve bu da tuvaletin açılmasını zorlaştırır. Vanayı çevirdikten sonra su hızlıca yükselip geri gitmiyorsa tıkanıklık yakın bir yerde demektir, ama vanayı çevirdikten sonra su geri gidip yavaşça tekrardan doluyorsa tıkanıklık daha ileri bir kısımdadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kayseri, Tıkanmış tuvaleti açmak için elimize plastik bir eldiven geçirerek yakınlarda bir cisim var mı diye bakılabilir ya da tuvalet pompası kullanılabilir. Eğer tıkanıklık geri bir kısımdaysa metal bir çubuk yardımıyla tuvaletin içine sokarak tıkanıklık giderilebilir. Tuvalet tıkanmalarının önüne geçmek için bebek bezi atılmamalı ayrıca çocukların ve evcil hayvanların ulaşamaması için kapağı kapalı tutulmalıdır. 

TUVALET TIKANIKLIK AÇMA ACİL

Tuvalet tıkanıklık açma acil, lavabo gideri açılmasında birçok kimyasal maddelerin kullanımı ile lavabo tıkanıklığının açılması çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Görüntülü tıkanıklık açma cihazlarının yardımı ile uzman personellerimiz ile evinize veya bulunduğunuz yere gelerek tuvalet tıkanıklık açma acil açıyoruz. Görüntülü tespit cihazlarımız ile bilgisayar monitöründen izleyip sorunu en kısa sürede buluyor ve tıkalı olan lavabonuzda yapılacak olan işleme karar verip tıkalı lavabonuzu açıyoruz.

Tuvalet tıkanıklık açma acil, tuvalet tıkandığını fark ettiyseniz işinde uzman, referans ağı yüksek, son teknoloji ürünleri kullanan firmalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Alt yapı firmamız her türlü kanal, kanalizasyon tıkanıklıklarının, mutfak tıkanıklıklarının, banyo tıkanıklıklarının, lavabo tıkanıklıklarının açılmasında sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kısa süre içerisinde firmamız alanında uzman ekiplerimiz ile tıkalı olan lavabo giderini buluyoruz ve en geç 1 saat içerisinde lavabonuzu açılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Tuvalet tıkanıklık açma servisi, işlemleri daha zor ve zahmetli bir işlem olabilmekte. Tuvaletlerde yaşanan tıkanıkları kimyasal ürünler ve ya pompa işlemi ile kısa bir süre olsa da gidermemiz mümkün değildir. Bununla birlikte eski yöntemle kırma işlemi yapılarak tıkanıklığa ulaşılması ve buradaki değiştirilmesi bu gibi işlemlerde tercih edilmemekte, tuvaletlerin inşaat bölgesine dönmesini sağlamakta.

TUVALET AÇMA SERVİSİ

Tuvalet tıkanıklık açma servisi, Bu sebepten wc ve ya tuvalet pimaş tıkanıklarında tercih edilmesi gereken metoda kameralı robotlar ve detektörler ile açılan tıkanıklık işlemi olması gerekmektedir. Böylelikle kısa bir zaman içinde tıkanıklık kati olarak giderilecek ve lavabolarınızın veya tuvaletinizin inşaat alanına dönmesine gerek kalmayacaktır.

Tıkanıklığın yaşandığı bölgeye ulaşıldığında robot daha çok ileri gidemediğinden uyarı vermektedir. Bundan sonra bu aracın üstünde bulunan parça yardımı ile tıkanıklığa sebep olan cisimler ayrıştırılarak dışarı atılmaktadır. Bundan sonra bol basınçlı su ile temizleme işlemi uygulanmaktadır. Daha sonra kontrol amaçlı yine kameralı robot sisteme gönderilerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin sistemde kalıp kalmadığına bakılmaktadır. Eğer varsa tekrar bir temizleme işleminden sonra pimaşlara ziyan vermeden işlem tamamlanmış olur. Bu işlem süresi tıkanan bölgeye göre 2-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.