BORU AÇMA

kayseri boru açma

Boru açma, Makine ile tıkalı boru açma, çeşitli nedenlerden önce pis su tesisinde ilerleyen suyun yavaşlaması veya durması sonucu ortaya çıkar. Telin ucuna tıkanıklığı parçalayan aparat takarken borunun tümünü ararken. Sürekli tıkanan kanalizasyon boruları için tıkalı boru açma hizmetlerimiz görüntülü makine ile kontrol etmek istenmektedir. Mutfak lavabosu ya da boru açma bulaşık makinesinden gelen yemek artıkları, banyo lavabosunda ya da giderindeki sabun ve saç uzamaları ya da boru tuvaletlerdeki kâğıt atıkları ve yanlış döşeyeceği zamanla çevreyi temizleyebiliyor. Pompalama İşlemi Veya Kimyasal Kullanımı boru tıkanıklığı Için Geçici Çözümler olsa bile ileri düzeyde tıkanıklıklar Için Yeterli olmadigi gibi tıkanık açıcı gibi Kimyasallar borulara Zarar verecektir. 

BORU TIKANIKLIĞI AÇMA

BORU AÇMA TIKANIK KAYSERİ


Boru Açma Tıkanık, Gelişen teknolojisi ile birlikte tıkalı boru açma işlemi kırmadan yapılabilmektedir. Kameralı ve kamerasız yoluyla yapılan tıkalı boru açma işlemlerinde pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklık giderilir. Kameralı temizleme, tıkanıklığın sebebini görüntüleniyor kırmadan zahmetsiz olarak tıkalı boru sorununa çözüm getirecektir. Tıkanıklık giderildikten sonra kamera ile gözlenerek döşeme yaparak bunları yaparken Boru tıkanığının da açılmasını sağlarız. Tıkanıklığın yeniden başlamasından önce tarihi geçmiş olur.

Boru Açma Tıkanık, bile çık çıkıp baş belası olan tıkanık bağlantı için profesyonel yardım almak sorun değil ekstra tadilat masrafları neden olmasın, kısa ve ucuz maliyetle gidereceğinizden bir sorun olmaktan çıkacaktır. 
ÖZGÜVEN Tesisat, tıkalı boru açma servis hizmeti, bir telefonla yardım alarak çözmeyi bir firma. Kayseri ve ilçelerine hizmet vermekte olan firmamız, evinize gelen ustalar tıkanmayı açtıktan sonra servis formunu doldurarak işlerini bitirmiş olurlar.

BORU NASIL AÇILIR?

Evinize gelen ÖZGÜVEN Tesisat ustaları, tıkalı boruya müdahale etmek için robota bağlı çelik yayları herhangi açık bir giderin ağzından içeri gönderir. Dönerek ilerleyen kıvrımlı olan yay, tıkalı bölgeye ulaşıncaya kadar çalıştırılır. Tıkalı boru açıldıktan sonra, kontrol etmek amacıyla kamerayla borunun içine bakılır ve işlem sonlandırılır. Firmamızın garantisi altında Tıkalı olan boru açılır.

BORU AÇMA ÇEŞİTLERİ

Tıkalı Borusu Açma: Handbasin gider borularında kırma işlemine gerek kalmadan tıkanıklık açma HİZMETİ veriyoruz. Tıkanma menüsünde handbasin borusunda, suyun gidişini rahatlatan yıkama işlemi gerçekleştirerek uzun ömürlü çalışma yapıyoruz.

Tıkalı Tuvalet Borusu Açma: Yatay tuvalet masasıındaen tıkanmaları, daralma olan noktaya gönderiyoruz golem yaparak genişletiyoruz. Tuvaletin içine kaçan ve ileri doğru iten mekanizma ile kanalizasyona gönderiyoruz.

Boru Tıkanıklığı Açma: Boru tıkanıklığı odada evlerde açmadan önce yapılmasından sonra görünmekte, inşaat hatalarını araştırmaktadır. Müşterilerimize borunun neden tıkandığı hakkında geniş bir bilgi veriyoruz.

Tıkalı Banyo Borusu Açma: Banyo gider borularını açtıktan sonra ileriye doğru gönderdiğimiz tesisat problemlerini başlat çıkarıyoruz. Banyoda bulunan duş, yer gideri gibi su çekişi ağırlaşan tesisda temizlik hizmeti sunarak su daha hızlı ilerlemesini sağlamış vardıuz.

Tıkalı Klozet Borusu Açma: Klozetin içine kaçan yabancı cisimleri etrafa zarar vermeden çıkarabiliyoruz. Tıkalı klozet borusunu, yirmi sıra basit bir işlemle açarak içeride bulunan mendil ve tuvalet kağıdılarını yok.

Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma: Kanalizasyon borusu tıkanıklığı açılma işlerinizde elektron volt ya da savcı avukatiş yeri hiç fark etmeden, günün her saati bizi arayarak hizmet etti. Kanalizasyon boruında çökme ve kırılma şikayetlerini uzman tesisatçı kadromuzla beraber düzeltiyoruz.

Tıkalı Bahçe Gider Borusu Açma: Yağmur suyunu tahliye etmek için kullanılan bahçe giderlerde, uzun metrajlı tıkanıklık açılış robotlarımızı kullanıyoruz. Tıkayan filtrele suyla tahliye temizlemek.

Tıkalı Kanal Borusu Açma: Rothenberger R600’deki binaların kanal ağıdaki bina panelleri, suyun geri taşması engellenmekteyiz. Bütün atık suyun içinden geçtiği kanal borularını değiştirerek eski haline çeviriyoruz.

Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma: Kanalizasyon borusu tıkanıklığı işlerinizde elektron volt ya da savcı avukatiş yeri hiç fark etmeden, günün her saati bizi arayarak hizmet etti. Kanalizasyon boruında bozulma ve kırılma problemiyetlerini uzman tesisatçı kadromuz ile düzeltiyoruz.

Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma: Genelde yemek yağlarının sebepleri var tıkalı mutfak gideri konteynerinde, parçalama tekniği temizliği yapıyoruz.

Tıkanan Çamaşır Makinesi Borusu Açma: Tıkalı çamaşır makinesi borusunun neden olduğu kirliliği ortadan kaldırmak amacı ile kullanılan teknik evinizde hiç yorulmadan uygulayan İstanbul Tesisat uzman kadrosuyla çalışabilir.

Tıkanan Bulaşık Makinesi Borusu Açma: Mutfakta biriken bulaşıkların bütün kiri, Atık su tahliye borusundan geçiyor. Uzun süreli kullanılmış bulaşık makinesi borusu, evdeki diğer pis su giderleriyle birleştiğinde kalıplanmış maddelere dönüşür. Yumruk büyüklüğünde kurulmuş bu tıkanmaları, borulara zarar vermeden açılış işlemini yapmaktayız.