TIKANIK AÇMA

TIKANIK AÇMA; Kayseri tıkanık firması olarak, günlük hayatınızda herhangi bir tesisat problemi ile karşılaşmanız oldukça olağan bir durumdur. Tabi bu sorunlar bir o kadar da can sıkıcı olmakla beraber çok daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Bundan dolayı dilediğiniz zaman bizlerle iletişim kurarak bu can sıkıcı problemlerden çok kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Tıkanmalardan dolayı oluşan su sızıntılarını önlemek, tıkanıklığı açma giderlerini tahrip etmeden atık su hatlarının temizlenme işlemlerini kısa sürede halleden uzmanlar sayesinde rögarlarda yaşanabilecek sorunları da önleyebilirsiniz.

Genellikle yağmur yağdığı zamanlarda, tıkanıklıkların da etkisiyle gerçekleşen su taşkınları, rögar kapaklarının açılması gibi olaylarla karşılaştığınızda meydana gelen tıkanıklıkları açma için işinin ehli uzmanlara başvurmalısınız.

TIKANIK AÇMA KAYSERİ

TIKANIK AÇMA KAYSERİ; Kayserinin her yerine 7gün 24 saat boyunca ACİL TIKANIKLIK AÇMA ve ACİL SU TESİSATÇISI olarak servisimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz ile garantili hizmetler vermekteyiz.

Uzmanlarımız tıkalı olan yeri açma konusuna robot cihaz ve kameralı cihaz kullanmaktadır.


• Kamera ile bakmak tıkanığın yerini tespit edilir.
• Tıkanıklığının sebepleri cisim belirlenirken sonra robotun ucuna uygun aparat takılır.
• Tıkanıklık açıldığında sonra kameralı görüntüleme cihazı ile tıkalı boru tekrar kontrol edilir. Bu sayede ikinci bir tıkanıklık olup olmadığı, pimaş borusunun eğiminin yeterli olup olmadığı, pimaş borusunda yağ tabakası olup olmadığı, pimaş borusunun ek yerlerinde sorun olup olmadığını veya pimaş borusunda bir çatlak olup olmadığı şekilde ayarlanmaktadır.
• Kırmadan tıkalı bölge açma işlemi bittikten sonra lavabo, tuvalet vs dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

TIKANIK AÇMA KAYSERİ AS TESİSAT

TIKANIK AÇMA KAYSERİ AS TESİSAT; Uzman ekibimizle lavabo,klozet,tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.
Kayseri Gider Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle sorunlarınızı kısa süre de çözüyoruz. Bilinçsiz kişilerin kullandığı rastgele yöntemlere güvenmeyin;

Çözüm üretmek isterken size ekstra tadilat masrafları çıkarabilirler. Firmamızın eğitimli personeli giderinizi kırmadan, parçalamadan açar.
Kayseri geneli gezici servis araçlarımızla günün her saati hizmet veriyoruz.
Biz Kayseri Tıkanık açma firması olarak bu tür tuvalet tıkanıklıkları hızlı servisimiz, tıkanıklık konusunda profesyonel hizmet için bizi arayın.

EN YAKIN TIKANIKÇINIZ

EN YAKIN TIKANIKÇINIZ;
Güvenilir Teknisyenler – Teknisyenlerimizin tümü arka plan kontrolü ve uygun şekilde eğitilmiştir.

Temizlik Garantili – Size ve mülkünüze saygı duyuyoruz.

Aynı Gün Hizmet – En hızlı hizmeti alın! Geceleri veya hafta sonları bile acil servis alabilirsiniz.