KANAL AÇMA

Kanala Açma; Kanal açma, firması Kayseri’nin neredeyse alt yapısını oluşturan önemli noktalardan biridir. Bir sel olduğunda kanallar sayesinde yollarda suların birikmesini ve alt katlarda oturanların evlerine kadar sızmasını engellemektedir. Kanalda oluşacak sorun halinde hemen kanalizasyon açma işlemi uygulanmalıdır.

Örneğin bir binayı düşünelim. Her binanın kendine ait bir kanal vardır ve bu kanallar yardımıyla bütün pis sular ve atık maddeler kanallara tahliye edilmektedir. Kanallarda oluşan pis suların gitmesinin engelleyerek evlerimize taşmasına ya da lavabo da birikmesine neden olmaktadır. Görüntü açısından ve kokusal anlamda bizi rahatsız etmektedir.

KANAL AÇMA KAYSERİ

Kanal açma Kayseri, , Daire ve işyerimizde bulanan Atık Suların Temizlenmesi İle Su Tesisat Hattı Olan Olan Kanal açma, boruları Tıkanmalara Neden olur. Pimaş hatlarına atılan yabancı cisimlerin birikmesi ile birlikte tıkanmalar olurken pis sular pimaşlardan atılır. Kanal tıkanmalarına neden olan başka bir bina bulunmadığı zaman, inşaat malzemelerinin pimaşlara attığı kanal hatlarında birikmelerine neden olur ve bu nedenle su akışını engeller .Bu gibi kanal hatlarında tıkanmalara sebebiyet verirken sıkıcı bir durum olanak gösterir.

Tıkanmış kanalınızı sağlığımıza vereceği zararların tehlikelisi de mikroplardır. Tıkanmış kanal Hatları mikropların üremesi için, elverişli yerlerdir.Bu mikroplar ailemizin sağlığını birebir tehdit ederken AYRICA kanalizasyon böceklerininde çoğalmasına baş gösterir. Tıkanmış kanal hatlarında oluşan geri tepme dediğimiz olay yani pis suyun taşması ile bu mikropların evimize dağılmasına sebep olurlar.

Tıkanmış kanal hatlarındaki sorunların giderilmesi için profesyonel bir ekip ve özel cihazlarla kullanılabilir. Kanal açma cihazı ile ilgili çalışmalarda kırım yöntemine gidilecek ve bu uygulamalarınızda sizlere sonucu bilgilendiriyoruz. Dolu pis suyun geri çıkmasına neden olacaktır.

KANAL AÇMA KAYSERİ ACİL

Kanal Açma Kayseri Acil, borular aracılığı ile bağlantıların kurulduğu ve bina içerisindeki tüm atıkların bu borulardan geçtiği önemli bir sistemdir. Meydana gelen herhangi bir kanal tıkanıklığı bina içerisinde kötü kokuların meydana gelmesine ve kanalizasyonda taşmalara neden olacaktır. Kanalizasyonda meydana gelen bu tıkanıklıklar ve taşmalar belirli bir etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu etkenlerden ilki boruların ve binanın eskiliğindendir.

Yeni yapılmış olan binalarda oldukça az rastlanan kanalizasyon tıkanıklığı problemi eski apartmanlarda sıklıkla meydana gelmektedir. Uzun süreli kullanım kanalizasyonda tıkanmalara yol açacaktır. Uzun süreli kullanımın yanı sıra yanlış kullanımda tıkanıklık yaratacaktır. Bina içerisinde kullanılan tuvaletlerden veya lavabolardan atılan suda çözünemeyen nesneler kanalizasyon tıkanıklığına yol açacaktır. Bu noktada devreye giren KAYSERİ TIKANIK AÇMA ACİL kanalizasyonda oluşan problemin tespiti ve onarımı açısından büyük önem taşımaktadır. 

KANAL AÇMA KAYSERİ ACİL FİRMASI

KANAL AÇMA KAYSERİ ACİL FİRMASI

  • Uzmanlarımız kanalizasyon açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazlarımız ile gerekli kontrolleri yapmaktadır. Cihazlarımız ile yapılan kontrol sonucunda, basit tıkanıklık veya usta hatasından kaynaklanan tıkanıklık olduğu tespit edilir.
  • • Tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız. Basit tıkanıklıkları robot cihaz ile açmaktayız. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yapılmaktadır. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığından emin oluruz.
  • • Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklıklarda, rögar kuyusunun kapağı açılır. Şayet rögar kuyusunun yeri bilinmiyorsa, firmamız detektör ile rögar kuyusunun yerini tespit etmektedir.
  • • Rögar kuyusu tespit edildikten sonra rögar kuyusu dolmuşsa firmamız tarafından rögar kuyusu temizlenir.
  • • Rögar borularında çökme veya rögar borularının ek yerlerinden açıklık varsa, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir. Bu gibi tıkanıklıklar robot cihazla çözülemez. Bunun için çöken rögar borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyecek durumda olan rögar boruları iptal edilir ve yeni kanalizasyon hattı döşenebilir.
  • • Kanalizasyon açma işleminde bütün aşamaları firmamız kendi bünyesindeki uzman personeller ile yapmaktadır.
  • • Uzmanlarımız tarafından yapılan bütün onarımlar garanti altına alınmaktadır.